Vinotéka u Lachtana

BARVÍŘKA - VINAŘSTVÍ NESTAREC

Tento Dornfelder má silně temnou barvu s fialovými odlesky na menisku a je velmi živý až energický. Ve vůni nalezneme červené ovoce a kávu. V chuti je středně plné, lehce zemité, hutnější, ale velmi dobře pitelné. Ideální společník k pokrmům z hovězího masa a atchivním sýrům. Kvašení proběhlo v otevřených kádích a poté zrálo 15 měsíců ve starších dubových sudech o objemu 225 litrů. Lahvováno bez čiření, filtrace a síry. Parádní a zdravé!
Milan Nestarec je mladý nadšený vinař z Moravského Žižkova, který se věnuje produkci prvotřídních naturálních vín. Jeho práce je vysoce ceněna mezi všemi milovníky zcela přírodních vín po celém světe. Milan je také šlenem spolku Autentisté. Vinaři zde sdružení se řídí Chartou Autentistů, která stanovuje vlastní přísná pravidla pro pěstování vín, daleko převyšující běžnou kategorii BIO. Vína jsou převážně nečiřená, nesířená a nefiltrovaná.

360  vč. DPH

Další informace:

druh vína:
cukernatost:
země:
Sleva!
Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2024 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram