Vinotéka u Lachtana

IF GOD EXISTS, I HOPE HE HAS A GOOD EXCUSE - VINAŘSTVÍ NESTAREC

IF GOD EXISTS, I HOPE HE HAS A GOOD EXCUSE, je Milanova parafráze na slova Woodyho Allena, která si vykládá ironicky po svém , stejně jako je výroba vína. Ve skutečnosti ale ochutnáte divoký ryzlink (riesling), který vás svou nevázaností vystřelí hodně vysoko. Pozor ale potom na pád z vysoké výšky! Částečná macerace pomletých i celých bobulí po dobu dvou dnů, následná fermentace v nerezových tancích a nečiřeno, nefiltrováno a bez přidané síry. Svěží, vrstevnatý ryzlink s chutí zeleného jablka, šťavnatý a se středně dlouhou dochutí. Fajn nový a opět lehce návykový zážitek!
Milan Nestarec je mladý nadšený vinař z Moravského Žižkova, který se věnuje produkci prvotřídních naturálních vín. Jeho práce je vysoce ceněna mezi všemi milovníky zcela přírodních vín po celém světe. Milan je také šlenem spolku Autentisté. Vinaři zde sdružení se řídí Chartou Autentistů, která stanovuje vlastní přísná pravidla pro pěstování vín, daleko převyšující běžnou kategorii BIO. Vína jsou převážně nečiřená, nesířená a nefiltrovaná.

370  vč. DPH

Není skladem

Další informace:

druh vína:
cukernatost:
země:
Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2023 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram