Vinotéka u Lachtana

JAREK SPĚVÁK - FRANKOVKA HAMBY

310  vč. DPH

Kdyby všichni vinaři dělali frankovku jako Jarek, tak byste jiné červené nechtěli pít. Tato Frankovka je velmi opulentní, jemná a s dlouhou dochutí a pochází z nejprestižnější Bílovické trati Hanby. Redukovaná redukce hroznů, nakvášení na rmutu, školení ve starém sudu typu barrique, minimálně sířené. Na nose tmavé pockové ovoce, švestková povidla, lehce tmavá čokoláda, na jazyku sametové, ale živé, skvěle struktuované, s delší dochutí. Velmi dobře udělaná Frankovka. Za nás srovnatelná s Frnakovkami od Fr. Mádla!
Vinařství Jaroslava Spěváka je malé rodinné vinařství, které nemá Jarek pro obživu, ale jako koníčka. Jestliže chcete ochutnat atmosféru klasického moravského sklepa a víno nalité z koštýřa od člověka se srdcem na dlani, zastavte se právě zde. Nezapomeňte ale zavolat předem a domluvit si degustaci, Jarkova manželka Gábina vám přichystá skvělé občersvení, včetně prvotřídní domácí škvarkové pomazánky a kváskového chleba! Oba dva, zaměstnaní lidé, dělají vše s láskou a chutí a je to na tom všem pořádně znát!

Další informace:

druh vína:
cukernatost:
země:
Sleva!
Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2022 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram