Vinotéka u Lachtana

MALBEC 2 ESTACAS - BODEGA LOS TONELES

340  vč. DPH

Dostupné na objednávku

Malbec 2 Estacas se řadí mezi luxusní červená vína z Bodegy Los Toneles. Je charakteristický svou sytě rubínovou barvou, intenzivní vůní a jemnou, ale intenzivní chutí po třešních, ostružinách a hořké čokoládě. Sklízí se ručně a okamžitě se odváží ke spracování. Fermentace probíhá za kontrolované teploty a před lahvováním se dává na pár měsíců do starých použitých sudů. Víno má 13,9% a je velmi plné, tělnaté s dlouhou dochutí. Krásné víno vhodné k pořádnému bifteku a divočině.
Vína pocházejí z oblasti Mendoza, lokality Tunuyan a Luján de Cuyo, ležícími přímo pod Andami, nejvyhledávanější části Argentiny pro pěstování vinné révy. Vinice se nacházejí v nadmořské výšce okolo 1000m nad mořem, kde je zaručen velký výkym denních a nočních teplot, což příznivě působí na výslednou kvalitu hroznů. Réva je pak zavlažována z vody, která k ni přitéká přímo z masivu And. Vinná réva je pěstována na panenské půdě obsahující velké množství minerálů, které dodávají vínu jeho nezaměnitelnou chuť. Vínu je zde věnována velká péče. Nejkvalitnější hrozny jsou ručně sklízeny a pečlivě kontrolovány tak, aby z nich bylo vyrobeno víno v nejvyšší kvalitě.

Další informace:

druh vína:
cukernatost:
země:
vinařství:
Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2024 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram