Vinotéka u Lachtana

MALBEC 2 ESTACAS RESERVA - BODEGA LOS TONELES

440  vč. DPH

Není skladem

Malbec 2 Estacas Reserva se řadí mezi exkluzivní červená vína z Bodegy Los Toneles. Je charakteristický svou sytě rudou barvou, intenzivní vůní a jemnou, ale intenzivní chutí po tmavých višních, ostružinách, kávě a hořké čokoládě s malým dotekem vanilkového lusku. Sklízí se ručně, do malých bedýnek a okamžitě se odváží ke spracování. Fermentace probíhá za kontrolované teploty a zrání pak 6-9 měsíců v amerických a francouzkých sudech, poté se sceluje. Víno má 14,5%, a i když je tak silné, tak je sametově hebké s velmi dlouhou dochutí, vhodné k bifteku přelitým omáčkou se zeleným pepřem a k divočině. Opravdu VELKÉ VÍNO!
Vína pocházejí z oblasti Mendoza, lokality Tunuyan a Luján de Cuyo, ležícími přímo pod Andami, nejvyhledávanější části Argentiny pro pěstování vinné révy. Vinice se nacházejí v nadmořské výšce okolo 1000m nad mořem, kde je zaručen velký výkym denních a nočních teplot, což příznivě působí na výslednou kvalitu hroznů. Réva je pak zavlažována z vody, která k ni přitéká přímo z masivu And. Vinná réva je pěstována na panenské půdě obsahující velké množství minerálů, které dodávají vínu jeho nezaměnitelnou chuť. Vínu je zde věnována velká péče. Nejkvalitnější hrozny jsou ručně sklízeny a pečlivě kontrolovány tak, aby z nich bylo vyrobeno víno v nejvyšší kvalitě.

Další informace:

druh vína:
cukernatost: ,
země:
vinařství:
Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2024 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram