Vinotéka u Lachtana
28.4.2016

DEGUSTACE VÍN Z ITALSKÉ OBLASTI TRENTINO ALTO ADIGE

DEGUSTACE VÍN Z ITALSKÉ OBLASTI TRENTINO ALTO ADIGE

S potěšením Vás zveme na degustaci italských vín z oblasti Trentina Alto Adige, kterou povede dovozce společnosti Prodotto Italiano pan Josef Zíma.
Tato osobitá vína pochází ze starověké horské oblasti Dolomiti, kde přírodní scenérie tvořící chráněné krajinné oblasti a rezervace představují jedinečné podmínky a mikroklimata, ideální jak pro bílá tak pro červená vína.
Program představuje 6 vzorků vín od malého místního producenta Maso Bergamini, složený z bílých odrůd Chardonnay, Ryzlink Rýnský, dvěma místními červenými odrůdami Teroldego, Lagrein a nakonec slavným Pinotem Noir doprovázené malým bufetem s italskou šunkou, olivami, sýry a pečivem v ceně 350 Kč.
Vinařství Maso Bergamini obhospodařuje své vinice v Biologickém režimu, s cílem maximální čistoty v souladu s přírodními principy ekosystému. Přijďte sdílet tento jedinečný zážitek a ochutnat originální vína z oblasti Trentina, italských Dolomit. Vzhledem k omezenému počtu míst k sezení, zašlete prosím své rezervace na: info@vinotekaulachtana.cz, nebo na telefon: 608 151 390

Klub přátel vinotéky

Staňte se členy Klubu přátel vinotéky U Lachtana. Získáte tak levnější vstupné na naše degustace a budete včas informováni o budoucích akcí ve vinotéce.

Registrovat se

Nejbližší akce

Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2024 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram