Vinotéka u Lachtana

O VINOTÉCE - U LACHTANA VE ZBOROVSKÉ

Dobrý den,

vítám Vás na stránkách přátel dobrého vína a naší vinotéky. Byli bychom rádi, kdybyste se u nás cítili příjemně, a ještě radši, abyste se k nám, jako spokojení zákazníci vraceli. K tomu by nám měla být nápomocna nejenom naše široká nabídka a slušné ceny, ale doufáme, že i náš osobní a přátelský přístup k Vám, zákazníkům.

V naší nabídce najdete vína malých rodinných vinařství, vína naturální a Autentická. Naší širokou nabídku z Moravy a Čech, doplňují vína ze zahraničí, včetně kolébky vín z Gruzie a Libanonu. Můžete si tak vybrat z cca 240 druhů lahvových vín, 14 aktuálně otevřených lahvových, která rozléváme po skleničce, nebo také z 12 druhů stáčených vín. Mnoho dalších, včetně bublinek, či Tokajského, je nachlazeno v naší zónové vinotéce a připraveno k servírování. Na našem baru najdete tak několik druhů whiskey včetně japonské, zaměřujeme se ale na whiskey ze Skotského ostrova ISLAY. Můžete také ochutnat z více jak 15 druhů vetšinou karibských rumů, několika ginů, gruzínské brandy, či skvělou německou hrušku Williams a meruňku z palírny Lorch. Z českých luhů, hájů a palíren, můžete u nás ochutnat pálenky z Ponešické palírny, včetně Mrkvovice, Jeřabinky a Slivovice, ale také Hustopečskou Mandlovici, nebo skvělou barrique Včelovinu Speciál, která se stala Mistrem světa mezi medovinami.

Vinotéka u Lachtana koncertPraha 5

Vinotéka u Lachtana interiér Praha 5

Zaměřujeme se ale hlavně na prodej a degustace vín a jde nám především o kvalitu a originalitu, kterou upřednostňujeme před cenovou podbízivostí velkých vinařských firem.

Vinotéka u Lachtana koncert Praha 5

U nás ochutnáte skvělá vína malých šarží od malých rodinných vinařů a nové odrůdy Veritas, Fratavu, Sevar a jiné. Mimo klasických ochutnávek různých vinařství, či odrůdových, pořádáme také degustace původní, včetně populární “ Vaříme z vlastních konzerv“, nebo „S vínem se to lépe mluví“. Pořádáme také malé komorní koncerty, výstavy, literární večery a work-shopy.

Vinotéka U Lachtana je samozřejmě nekuřácká a Vy se zde můžete zdarma připojit k internetu, nebo si v klidu salonku u šálku výborné fair-trade kávy, nebo bio-čaje zahrát šachy. A kdyby Vás náhodou přepadla „mlsná“, je zde dostatečně obsáhlý jídelnílístek studené kuchyně s nabídkou delikates vhodných k vínu.

Vinotéka u Lachtana degustace Praha 5

Přijďte se sami přesvědčit o našem citlivém a osobitém přístupu nejenom k vínu, ale i k našim hostům.
Naše práce nám chutná!
Váš Lachtan

Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2023 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram