Vinotéka u Lachtana

Věrnostní program

PŘIJĎTE K NÁM NA SKLENIČKU, ODMĚNÍME VÁS!

PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU VINOTÉKY U LACHTANA

1. Každý konzument vinotéky U Lachtana má možnost si svou konzumací ve vinotéce U Lachtana říci personálu vinotéky o Věrnostní kartu.
2. Každá Věrnostní karta má roční platnost, je vydávána na konkrétní osobu a je nepřenosná.
3. Když bude Věrnostní karta zákazníka zaplněna 15 razítky za nákup 15 skleniček vína (platí pro stáčené a rozlévané lahvové víno o objemu 0,1 l. a 0,2 l., (ne větší objem, jako je např. 0,5 l. nebo 1l. vína) obdrží tento zákazník 15 skleničku dle jeho vlastního výběru z aktuální nabídky vinotéky U Lachtana zdarma, spolu s novou Věrnostní kartou.
4. Věrnostní kartu, razítka a potvrzení o poskytnuté slevě vydává výhradně personál vinotéky U Lachtana.
5. Každá Věrnostní karta je i po předání zákazníkovi majetkem společnosti provozující vinotéku U Lachtana a musí být opatřena pořadovým číslem karty, jménem a příjmením zákazníka a datem předání karty zákazníkovi. V opačném případě je tato karta neplatná.
6. Každá karta bude obsluhou vinotéky zaregistrována v systému vinotéky U Lachtana, kde bude uvedeno její číslo, jméno a příjmení zákazníka a jeho email a datum vydání.
7. Každý majitel Věrnostní karty  může být být zaregistrován v "Klubu přátel vinotéky U Lachtana" a převzetím této Věrnostní karty souhlasí se zasíláním newsletterů na svou emailovou adresu.                                                                                                                                  8. Každý majitel Věrnostní karty vinotéky U Lachtana převzetím této karty souhlasí s Pravidly a Podmínkami věrnostního programu vinotéky U Lachtana, s kterými byl při převzetí této karty seznámen.
9. Na veškeré slevy a skleničky zdarma není právní nárok.
10. Počet razítek na Věrností kartě zákazníkem rozporovat.

lachtanuv-dik

Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2023 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram