Vinotéka u Lachtana

Věrnostní program

PŘIJĎTE K NÁM NA SKLENIČKU, ODMĚNÍME VÁS!

PRAVIDLA VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU VINOTÉKY U LACHTANA

1. Každý konzument vinotéky U Lachtana má možnost si svou konzumací ve vinotéce U Lachtana říci o Věrnostní kartu.
2. Každá Věrnostní karta má roční platnost, je vydávána na konkrétní osobu a je nepřenosná.
3. Když bude Věrnostní karta zákazníka zaplněna 15 razítky za nákup 15 skleniček vína (platí pro stáčené a rozlévané lahvové víno o objemu 0,1 l. a 0,2 l., (ne větší objem, jako je např. 0,5 l. nebo 1l. vína) obdrží tento zákazník 16 skleničku dle jeho vlastního výběru z aktuální nabídky vinotéky U Lachtana zdarma, spolu s novou Věrnostní kartou.
4. Když zákazník vinotéky U Lachtana obdrží na svou Věrnostní kartu 15 razítek za nákup 15 skleniček vína ve vinotéce U Lachtana do 30 kalendářních dnů, obdrží "Kartu zasloužilého degustátora" na jednorázový nákup zboží ve vinotéce U Lachtana s 10% slevou.
PODMÍNKY PRO POSKYTNUTÍ SKLENIČKY ZDARMA A UPLATNĚNÍ 10% SLEVY NA JEDNORÁZOVÝ NÁKUP VE VINOTÉCE U LACHTANA.
a) Věrnostní kartu a Kartu zasloužilého degustátora, razítka a potvrzení o poskytnuté slevě vydává výhradně personál vinotéky U Lachtana.
b) Každá Věrnostní karta a Karta zasloužilého degustátora je i po předání zákazníkovi majetkem společnosti provozující vinotéku U Lachtana a musí být opatřena pořadovým číslem karty, jménem a příjmením zákazníka a datem předání karty zákazníkovi. Jinak je tato karta neplatná.
c) Každá karta bude obsluhou vinotéky zaregistrována v systému vinotéky U Lachtana, kde bude uvedeno její číslo, jméno a příjmení zákazníka, jeho email, datum vydání a má roční platnost od data vydání.
d) Sleva 10% platí 6 měsíců od jejího nabytí a nevztahuje se na již zlevněné, či akční zboží ve vinotéce U Lachtana.
e) Všechny nákupy zákazníka musí být provedeny hotovostně, ne platební kartou.
f) Každý majitel Věrnostní karty a Karty zasloužilého degustátora musí být zaregistrován v "Klubu přátel vinotéky U Lachtana" (zdarma na wwww.vinotekaulachtana.cz), jinak skleničku zdarma, či slevu 10% zdarma neobdrží.               g) Každý majitel Věrnostní karty a Karty zasloužilého degustátora je (alternativně k bodu f) povinen dát "LIKE" vinotéce U Lachtana na jejím FB profilu. (https://www.facebook.com/ulachtana/), jinak skleničku zdarma, či slevu 10% zdarma neobdrží.

h) Každý majitel Věrnostní karty vinotéky U Lachtana převzetím této karty souhlasí s Pravidly a Podmínkami věrnostního programu vinotéky U Lachtana, s kterými byl při převzetí této karty seznámen.
i) Na veškeré slevy a skleničky zdarma není právní nárok.
j) Počet razítek na Věrností kartě, či slevu 10% na zboží nelze zákazníkem rozporovat.

VÁŽÍME SI, ŽE K NÁM CHODÍTE A TĚŠÍME SE NA VÁS!

lachtanuv-dik

Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2021 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram