Vinotéka u Lachtana
30.12.2017

MOPR V ŽERNOSECKÉ KRABICI NA E-SHOPU

MOPR V ŽERNOSECKÉ KRABICI NA E-SHOPU

Přiznám se Vám. Miluji česká vína! A vína Žernoseckého vinařství nejvíce! Jejich vína patří tradičně k tomu nejlepšímu, co je každý rok a už léta u nás vyprodukováno. A Moraváci nám tato úžasně minerální, odrůdově čistá a vína s famózní kyselinkou právem závidí (byl jsem toho svědkem)!  Proto jsme pro Vás přichystali Žernoseckou krabici toho nejlepšího, co nyní toto vinařství nabízí. K ikonickému MOPRu jsme dovezli famózní RYZLINK RÝNSKÝ, který se zde pěstuje po staletí a který tvoří páteř tohoto vinařství. K těmto pokladům ale výborně sekunduje mladá slečna MULLEROVÁ (rozená THURGAU), která se dala dohromady s jinochem jménem JOHANNITER, který přišel do žernoseckého vinařství teprve nedávno. Do této partičky také ale již odedávna patří úžasný PORTUGAL, který chvilku lenošil v sudu, ale nyní se má čile k světu, stejně jako paní PINOTOVÁ, příjmením NOIROVÁ právě ale v nejlepších letech, která tento výběr vín skvěle doplňuje. Celý výběr jsme Vám nachystali v ŽERNOSECKÉ KRABICI na našem E-SHOPU,a doufáme, že Vás tento výběr plně uspokojí.

Klub přátel vinotéky

Staňte se členy Klubu přátel vinotéky U Lachtana. Získáte tak levnější vstupné na naše degustace a budete včas informováni o budoucích akcí ve vinotéce.

Registrovat se

Nejbližší akce

Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2024 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram