Vinotéka u Lachtana
21.11.2020

OTEVÍRAČKA COVIDOVÁ II.

OTEVÍRAČKA COVIDOVÁ II.

S velkou lítostí jsme se dozvěděli, že nám sem mimozemské civilizace propojené s černým papežem nasadili VIRUS CORONAVIRUS a naše Vláda odporníků nám, aby nás podpořila v našem podnikání uzavřela vše, kde se srocují lidé a tento virus si schválně předávají. Proto musíme upravit pracovní dobu od 14:00 pouze do 20:00 a v sobotu od 15:00 do 20:00 a prodej bude prováděn "pouze přes okénko". Ale lidé nebojte se, právě tím okénkem se budete izolovat od ostatních a budete tohoto CORONAVIRUSU zbaveni (pakliže už jste naočkovaní), nebo přímo od něj izolováni. Stačí si přes to "OKÉNKO" objenat litr, nebo lahvinku vína, na kterou dáváme do konce této kampaně - 20%! Tak se přijďte prosím OCHRÁNIT a podpořte tím nejenom sebe, ale i nás. DĚKUJEME!

Klub přátel vinotéky

Staňte se členy Klubu přátel vinotéky U Lachtana. Získáte tak levnější vstupné na naše degustace a budete včas informováni o budoucích akcí ve vinotéce.

Registrovat se

Nejbližší akce

Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2024 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram