Vinotéka u Lachtana

MIRA - PINOT NOIR

PINOT NOIR – ABSTRAKCE, KREATIVITA, EVOLUCE.
Živost, nutkání napít se znovu a znovu, takový je Pinot v podání Miry.
Písčitá půda a vinice staré 15 let. Semikarbonicky macerovaný, velmi živoucí Pinot Noir. Zrání ve starších dubových sudech o objemu 450 l. Lahvováno z hrubých kalů po 8 měsících od sklizně.
Na etiketě: Lester Horton ( 1906-1953) – americký tanečník známý pro svou neomezenou, dramatickou svobodu projevu, vycházející z různých technik tance od indiánských po japonské styly.
Společný projekt, který Mirka a Milan Nestarcovi nosili v hlavách jž dlouho, ale až po letech se jm ho podařilo konečně uvést na světlo světa. Některé části projektu potřebovaly uzrát. Naopak některé jsou dělány velmi spontánně. Stejně tak, jako v přírodě.
V posledních pár letech se Mirce a MIlanovi podařilo společně získat velmi zajímavé vinice v lokalitách, které mají ojedinělý charakter. Chtěli s nimi od začátku pracovat mírně odlišně a hledat cesty, jak ještě víc nechat promluvit přírodu, svobodu, umění a krásu. Záležitosti, kterou jsou v jejich (našich) životech esenciální.

450  vč. DPH

Další informace:

druh vína:
cukernatost:
země:
vinařství:
Sleva!
Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2024 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram