Vinotéka u Lachtana

NAŠE KÁVA 0,5kg (směs robusty a arabiky)

240  vč. DPH

Naši speciální směs kávy jsme vytvořili proto, že nám a našim kamarádům (a možná i Vám), nevyhovuje kyselá chuť většiny u nás prodávaných káv. Mnohonásobným zkoušením různých druhů káv a jejich scelováním, jsme nakonec s přáteli vytvořili velice kvalitní směs arabiky a robusty v poměru 70 + 30%.

Dovolte nám představit oba druhy kávy. Kávu z Nikaragui ovlivňuje z jedné strany pobřeží počasí Karibiku a z druhé strany Pacifik. Tato káva je pěstovaná na úpatí hor a vyhaslých sopek a díky tomuto podloží disponuje tóny hořké čokolády, pražených ořechů a pomeranče. Indická robusta Cherry pochází z Indie a doplňuje ji tělem a dodává ji jedinečnou crému. Ve vyzkoušeném poměru dostáváme kávu silnou, vyrovnanou a elegantní, jemně nahořklou, s tóny tmavé čokolády, pražených ořechů a pomeranče, ale co je zvláště důležité, vůbec ne kyselou. Oba druhy kávy si necháváme pak pražit odděleně a pozvolna tak, aby si zachovaly své jedinečné vlastnosti a dobře se pak ve směsi doplňovaly.

NAŠI ČERSTVĚ PRAŽENOU ZRNKOVOU KÁVU SI MŮŽETE KOUPIT V 0,5 Kg BALENÍ DOMŮ

Věříme, že vám bude chutnat stejně jako nám.

Další informace:

druh vína:
cukernatost:
vlastnost:
Sleva!
Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2024 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram