Vinotéka u Lachtana

SOLARIS (AKCE!) - KOČAŘÍK PETR (ČEJKOVICE)

Novošlechtěnec a resistant Solaris v rukou Petra Kočaříka dorostl v plnohodnotné víno, plného těla, s příjemnou kyslinkou. Víno má nazlátlou barvu, bylo školeno na kalech a poté ve starším dubovém sudu.  Na jazyku můžete rozeznat především citrusové plody a papáju, žlutý meloun a přezrálou hrušku. Víno má dlouhý závěr a nabádá k dalšímu doušku. PŘI PLATBĚ V HOTOVOSTI VE VINOTÉCE DALŠÍCH -10%!

Petr Kočařík patří mezi naše nejlepší naturální vinaře. Ve vinohradě ani ve sklepě nepoužívá žádnou chemii, či jiná aditiva, pracuje v přísném bio-režimu, svá vína nefiltruje a nechává je zrát další dobu na kalech a v dubových sudech, které doplňuje tak, abyste v jeho vínech neocítili oxidativní charakter, jak tomu někdy u naturálních vín bývá. Svá vína síří minimálně a to těsně před lahvováním. Hospodaří s rodinou na cca 2ha v katastru Čejkovic a jeho vína jsou zastoupena v "těch lepších" podnicích a restauracích. Přezdívku moravský burgunďan, si Petr zasloužil právě pro své výtečné pinoty, které patří mezi absolutní špičku u nás.

430  vč. DPH

Další informace:

druh vína:
cukernatost:
země:
Sleva!
Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2024 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram