Vinotéka u Lachtana
0
0 položek

Žádné produkty v košíku.

CASA CHARLIZE - PASSONATA (PRIMITIVO)

290  vč. DPH

Víno ze žhavého jihu Itálie, z Puglie. Víno plné vášně a lásky.
K výrobě tohoto vína bylo zapotřebí přesně uzrálých hroznů, především pak odrůdy Primitivo, ale ne přezrálých, jak tomu u podobných vín z jihu Itálie dochází. Hrozny byly posbírány v polovině září, a proto má výsledný produkt krásných 13,5% alkoholu. Víno kvasilo v nerezu a po proběhlé jablečno-mléčné fermentaci si poleželo v 5000 litrových vinifikátorech. Víno "PASSONATA", tedy vášeň, se hodí k masitým pokrmům, hovězímu a jehněčímu, k vyzrálým sýrům a doporučujeme ho podávat klidně i lehce podchlazené, na nějakých 16-18°C.
Passonata vás nadchne hned několikrát. Poprvé, když se vám dostane do ruky. Má totiž luxusní sametovou etiketu a dostanete k němu vkusný a reprezentativní obal v podobě sametového sáčku s logem vína. Dále vás nadchne svou plnou chutí, kde hlavně rozeznáte tmavé třešně, jahody a tmavou čokoládu, a také svým dlouhým a elegantním závěrem. Nadprůměrné hodnocení tohoto vína, tedy 4,2 na Vivino, vás pak už definitivně přesvědčí, že za tuto cenu si takto skvělé a luxusní vínko jen tak už někde nekoupíte!

Další informace:

druh vína:
cukernatost:
země:
vinařství:
Sleva!
Všechna práva vyhrazema © 2016 - 2024 Vinotéka u Lachtana | Powered by Design Green Cat.
closechevron-downbarsshopping-basket
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram